Instagram Galeria

Aktualności

04.06.2014
Na stałe w Tytanach.

Juniorska drużyna rośnie w siłę. Zawodników przybywa i wiedzy o futbolu przybywa naszym Juniorom. Widać tego efekty z meczu na mecz. Juniorzy powoli rozkręcają się, coraz głośniej kibicują i dopingują – razem z naszymi cheerleaderkami.

Angażują się we wszystko na co im się pozwoli. Choć chcemy by skupili się na futbolu to nie stronią od organizacji meczów domowych. Trzech zawodników juniorskiej drużyny przed meczem z Lowlanders uczyło się w praktyce malowania boiska według przepisów PLFA. Dzień później to Juniorzy pełnili rolę asystentów sędziów – nosili znaczniki i podawali piłki.

„Uważam ze pomoc seniorom jest potrzebna, gdy im pomagamy z przygotowaniami boiska oni przygotowują się do meczu. Malowanie boiska – supersprawa, można sie wiele nauczyć. Biegając za sędzia z piłka lub znacznikiem tez na swój sposób uczymy się zasad futbolu. Naprawdę warto!” – komentuje Kacper Skrzyniarz.

Dla Łukasza Seredy pomoc Tytanom to podstawa – „Wszyscy jesteśmy jedną drużyną, więc uważam, że każdy powinien pomagać. Moim zadaniem było trzymanie łańcucha, pełniąc tę funkcję mogłem bardzo dokładnie obserwować mecz z linii bocznej.”.

Pozostali Juniorzy głośno dopingowali Tytanów z trybu!

Cheerleaderkom, doping Juniorów dodawał motywacji! Mariia Antonova komentuje: „Bardzo się cieszymy, że Juniorzy również bardzo aktywnie kibicowali Tytanom podczas meczu. Na pewno seniorzy czuli wsparcie młodszych kolegów, co z całą pewnością dodało im siły na boisku. Juniorzy są niesamowici i nawet w najtrudniejszych chwilach są gotowi wspierać Tytanów. Widać, ze starsi koledzy są dla nich autorytetem i przykładem do naśladowania.”

autor: Admin