Instagram Galeria

Aktualności

28.03.2014
Nauka od rana do wieczora

Środa 26 marca dla naszych Juniorów była intensywnym dniem. Przed południem reprezentacja drużyny wzięła udział w grze terenowej organizowanej w ramach Drzwi Otwartych VI LO w Lublinie. Całym patrolem pod opieką uczennicy Oli wykonywali zadanie po zadaniu, które przybliżało im atuty szkoły, a także utwierdzało ich w znaczeniu pracy zespołowej. Test współpracy czekał ich na punkcie Tytanów i Perełek, gdzie bez pomocy jeden drugiemu nie przeszli by zadania…

  

Tytani mocno akcentują współpracę ze szkołą. Od września powstanie w niej klasa z futbolem amerykańskim do której jak najbardziej będą uczęszczać nasi Juniorzy! Kamil Świderski dzisiejszą grę uważa za udaną: „Mi się bardzo podobało. Myślę, że zorganizowanie tego typu gier jeszcze bardziej zachęciło przyszłych futbolistów do uczęszczania na treningi czy zapisania się do klasy futbolowej.”.

Natomiast o godzinie 18tej Juniorzy zebrali się w jednej z sal VI LO by uczestniczyć w pierwszym teoretycznym treningu drużyny! Zaczęli powoli, od podstaw. Od podziału boiska, przez kształt bramek do pozycji zawdodników wszystkich formacji. Na koniec była pizza!

Zainteresowanych grą w futbol młodzików  zapraszamy na najbliższy trening Juniorów, 29 marca o godzinie 12.30 na boisko przy VI LO w Lublinie. Przypominamy także, że istnieje możliwość od września 2014 roku podjąć naukę w klasie z futbolem amerykańskim!

autor: Dorota Guzal